+421-902-121-644

 

Objednávky vybavíme telefonicky na čísle 0902121644 

otvorenÉ : na objednávku

KlasickÁ MASÁŽ

klasická masáž

Klasická masáž chrbta a šije

– špeciálna masáž, ktorá odstraňuje bolesti stuhnutého svalstva, bolesti chrbtice a hlavy. Na príčine sú najmä svaly krku (dlhé sedenie pred počítačom, za volantom, prievan, zlé spanie, atď). Uvoľnenie bolesti sa dostavuje väčšinou hneď po vykonaní masáže.

Masáž celého tela

– prispieva k obnove celkovej telesnej a duševnej rovnováhy. Pomáha všeobecne uvoľniť sa a je ideálna pre ľudí, ktorí vedú rušný život plný stresu. Ďalej je vhodná pre tých, ktorí trpia bolesťami chrbtice, kĺbov, stuhnutosťou svalstva medzi lopatkami a reumou. Masáž celého tela stimuluje lymfatický a imunitný systém, masážou dochádza k vyplavovaniu škodlivých látok z organizmu. Ďalej sa stará o krásu a pružnosť pokožky celého tela, prekrvuje ju, zbavuje celulitíty a dodáva organizmu potrebnú energiu, vitalitu, posilňuje zdravie a odolnosť organizmu.

klasická masáž

herbal masáŽ

oleje

... podrobneší popis dodáme čoskoro

Bylinková masáž a oleje

Pri tomto druhu masáže energiu a vitalitu telu dodajú bylinkové masáže. Únavu zaženie mäta či citrusové oleje. Oleje, ktoré sa pri masáži používajú navyše výborne vyživujú pokožku.

Blahodárny účinok

Hlavne po zime a pred letom potrebuje telo poriadnu dávku výživy a hydratácie. Po masáži sa zvyšky olejov len jemne utierajú, nechávajú sa vpiť do kože, aby sa naplno rozvinul ich blahodarný účinok.

LUXUSNÁ MASÁŽ s BIO ARGANOVÝM OLEJOM, elixírom zdravia

biomasáž

Vychutnajte si pôžitok z hodinovej luxusnej masáže a uzdravujúcej sily prírody. Zahaľte svoje telo do marockého tekutého zlata. Patrí medzi najvzácnejšie oleje na svete, označuje sa ako ZLATO MAROKA, ELIXÍR MLADOSTI, TEKUTÉ ZDRAVIE …

Výhody:
  • Silné regeneračné a liečebné účinky, uvoľňuje a znižuje bolesť
  • Výrazne zvyšuje odolnosť proti starnutiu, omladzuje, povzbudzuje myseľ
  • Blahodarne pôsobí na pokožku celého tela, pokožku spevňuje a dodáva jej zdravý vzhľad
  • Profesionálny masér, príjemné prostredie, pitný režim
  • Výborná dostupnosť na pešej zóne v centre
"Pravá krása vychádza zvnútra: je odrazom zdravia a harmónie tela, duše a mysle“ … Paulo Coelho

Starostlivosťou o svoje telo sa staráte zároveň o svoje zdravie. Masážou s výnimočným Bio arganovým olejom navyše povzbudzujete svoje zmysly vôňou a hodvábnou textúrou. Tento vzácny a mimoriadne cenný olej sa získava z púštneho stromu Argania Spinosa, ktorý rastie iba v ekologicky čistej juhovýchodnej časti Maroka. Oblasti jeho výskytu sú pod ochranou UNESCO.

CELOTELOVÁ KOKOSOVÁ MASAŽ

60 minútová masáž s kúzlom exotiky, zahaľte svoje telo do exotickej vône ďalekých krajín. Táto unikátna výživná masáž s extra porciou vitamínu E a s prírodnou vôňou kokosu je vhodná pre každého, kto si chce dopriať viac luxusu, krásu a zdravie.

kokos1

Kokosový olej

má vysoký obsah prírodných antioxidantov, proteínov a vitamínov, ktoré chránia a celkovo vyživujú pokožku. Nezanecháva mastný efekt a má vysoké hydratačné schopnosti. Taktiež účinne zabraňuje procesu starnutia. Kokosový olej sa už po stáročia používa ako masážny olej najmä v pobrežných oblastiach Indie, kde ľudia, ktorí ho pravidelne používajú majú žiarivú, krásnu a zdravú pokožku aj po 60tke. Kokosový masážny olej je úžasný dar od prírody. Jeho vôňa je bezkonkurenčná, je veľmi upokojujúca, pomáha znižovať stres a odstrániť duševnú aj fyzickú únavu. Taktiež znižuje bolesť a uvoľňuje stuhnutie svalov.

kokos2

ŠPEC. Mas. techniky

športová masáž

... podrobneší popis dodáme čoskoro