Objednávky vybavíte v rezervačnom systéme 

otvorenÉ : na objednávku

KlasickÁ MASÁŽ

klasická masáž

Klasická masáž chrbta a šije

– špeciálna masáž, ktorá odstraňuje bolesti stuhnutého svalstva, bolesti chrbtice a hlavy. Na príčine sú najmä svaly krku (dlhé sedenie pred počítačom, za volantom, prievan, zlé spanie, atď). Uvoľnenie bolesti sa dostavuje väčšinou hneď po vykonaní masáže.

RAŠELINA (kúpeľná procedúra)

Využitie rašeliny v lekárstve a liečiteľstve má už niekoľko 100 ročnú tradíciu. Používa sa najmä na liečbu pohybového aparátu. Rašelina je uznávaná po celom svete a to pre svoje výnimočné regeneračné hojivé účinky.

rašelina

Liečenie rašelinou je efektívnou  kúpeľnou procedúrou, pri ktorej sa organické a minerálne látky dostávajú do nášho tela a prirodzenou cestou aktivujú samoliečebný potenciál organizmu na postihnutom mieste.

Cieľom procedúry je stimulovať cirkuláciu, včítane lymfy a krvného obehu, zrýchliť bunkovú aktivitu a rozšíriť cievy. Toto vyvoláva relaxáciu svalu a vedia k úľave od bolesti v dôsledku stuhnutosti a spazmov vo svaloch.

Jednorázová rašelina sa skladá z balneologickej rašeliny naplnenej medzi priepustnou a nepriepustnou fóliou. Priepustná vrstva je smerom k telu,  zamedzuje väčšiemu znečisteniu pokožky, avšak účinné látky môžu touto vrstvou neobmedzene prestupovať. Na nepriepustnú vrstvu sa položí tepelný nosič. Necháme pôsobiť 20 minút. Rašelina sa odporúča aplikovať 1x denne počas 10 dní.

Využitie: rašelina sa používa v kúpeľníctve pri svalovom preťažení, po športe, po úraze alebo pri degeneratívnych procesoch pohybového ústrojenstva. Obsiahnuté látky v rašeline priaznivo pôsobia pri reume a osteoporóze, ale aj na problematickú pokožku.

rašelina

Masáž celého tela

– prispieva k obnove celkovej telesnej a duševnej rovnováhy. Pomáha všeobecne uvoľniť sa a je ideálna pre ľudí, ktorí vedú rušný život plný stresu. Ďalej je vhodná pre tých, ktorí trpia bolesťami chrbtice, kĺbov, stuhnutosťou svalstva medzi lopatkami a reumou. Masáž celého tela stimuluje lymfatický a imunitný systém, masážou dochádza k vyplavovaniu škodlivých látok z organizmu. Ďalej sa stará o krásu a pružnosť pokožky celého tela, prekrvuje ju, zbavuje celulitíty a dodáva organizmu potrebnú energiu, vitalitu, posilňuje zdravie a odolnosť organizmu.

klasická masáž

herbal masáŽ

oleje

... podrobneší popis dodáme čoskoro

Bylinková masáž a oleje

Pri tomto druhu masáže energiu a vitalitu telu dodajú bylinkové masáže. Únavu zaženie mäta či citrusové oleje. Oleje, ktoré sa pri masáži používajú navyše výborne vyživujú pokožku.

Blahodárny účinok

Hlavne po zime a pred letom potrebuje telo poriadnu dávku výživy a hydratácie. Po masáži sa zvyšky olejov len jemne utierajú, nechávajú sa vpiť do kože, aby sa naplno rozvinul ich blahodarný účinok.

LUXUSNÁ MASÁŽ s BIO ARGANOVÝM OLEJOM, elixírom zdravia

biomasáž

Vychutnajte si pôžitok z hodinovej luxusnej masáže a uzdravujúcej sily prírody. Zahaľte svoje telo do marockého tekutého zlata. Patrí medzi najvzácnejšie oleje na svete, označuje sa ako ZLATO MAROKA, ELIXÍR MLADOSTI, TEKUTÉ ZDRAVIE …

Výhody:
  • Silné regeneračné a liečebné účinky, uvoľňuje a znižuje bolesť
  • Výrazne zvyšuje odolnosť proti starnutiu, omladzuje, povzbudzuje myseľ
  • Blahodarne pôsobí na pokožku celého tela, pokožku spevňuje a dodáva jej zdravý vzhľad
  • Profesionálny masér, príjemné prostredie, pitný režim
  • Výborná dostupnosť na pešej zóne v centre
"Pravá krása vychádza zvnútra: je odrazom zdravia a harmónie tela, duše a mysle“ … Paulo Coelho

Starostlivosťou o svoje telo sa staráte zároveň o svoje zdravie. Masážou s výnimočným Bio arganovým olejom navyše povzbudzujete svoje zmysly vôňou a hodvábnou textúrou. Tento vzácny a mimoriadne cenný olej sa získava z púštneho stromu Argania Spinosa, ktorý rastie iba v ekologicky čistej juhovýchodnej časti Maroka. Oblasti jeho výskytu sú pod ochranou UNESCO.

CELOTELOVÁ KOKOSOVÁ MASAŽ

60 minútová masáž s kúzlom exotiky, zahaľte svoje telo do exotickej vône ďalekých krajín. Táto unikátna výživná masáž s extra porciou vitamínu E a s prírodnou vôňou kokosu je vhodná pre každého, kto si chce dopriať viac luxusu, krásu a zdravie.

kokos1

Kokosový olej

má vysoký obsah prírodných antioxidantov, proteínov a vitamínov, ktoré chránia a celkovo vyživujú pokožku. Nezanecháva mastný efekt a má vysoké hydratačné schopnosti. Taktiež účinne zabraňuje procesu starnutia. Kokosový olej sa už po stáročia používa ako masážny olej najmä v pobrežných oblastiach Indie, kde ľudia, ktorí ho pravidelne používajú majú žiarivú, krásnu a zdravú pokožku aj po 60tke. Kokosový masážny olej je úžasný dar od prírody. Jeho vôňa je bezkonkurenčná, je veľmi upokojujúca, pomáha znižovať stres a odstrániť duševnú aj fyzickú únavu. Taktiež znižuje bolesť a uvoľňuje stuhnutie svalov.

kokos2

ŠPEC. Mas. techniky

športová masáž

... podrobnejší popis dodáme čoskoro